Menu
WomanOnly

Váhy ( mé znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Znamení Vah a Střelce se k sobě dokonale hodí. Oba mají podobné názory i životní styl. Navíc mezi nimi může vzniknout silná sexuální přitažlivost. Vahám vládne Venuše a patří mezi vzdušná znamení, Střelec je ohnivé znamení a jeho vládcem je planeta Jupiter. Obě znamení tak mohou vytvořit velmi expanzivní kombinaci. Počítat můžete s velkou vášní, radostí ze života a smyslem pro humor. Váhy i Střelci si totiž umí pořádně užívat a nenechají si ujít žádnou zábavu. Jejich vztah může být plný vášně, ale i her, humoru a spousty rozpustilých roztomilostí. Všechno co dělají, dělají naplno. 

    Mezi Váhou a Střelcem může být také pevné přátelství na celý život, anebo podnětný pracovní vztah. Oba si skvěle rozumí a mají spoustu společných zájmů. Dokážou vést nekonečné diskuze o filozofii, psychologii, umění, literatuře, politice nebo ezoterice a duchovnu. Chodí často do společnosti nebo také do přírody, například na hory. Milují cestování a nenechají si nic ujít. Se zakládáním rodiny spíše čekají, chtějí si nejprve užívat. Váha i Střelec mají nezávislou povahu a jsou hodně svobodomyslní. 

    Oba jsou čestní, věrní, vyznávají hodnoty jako je lidství, zodpovědnost a mívají i silně vyvinutou empatii a sociální cítění. Jsou to altruisté a pacifisté. Rádi společně bojují za práva slabých a bezbranných, nebo se účastní různých záchranných akcí, věnují se ekologii a podobně. Kamkoliv Váha se Střelcem vkročí, tam je plno smíchu, tvůrčích akcí, zábavy a nikdo se s nimi nenudí. Jejich společenský život je opravdu bohatý, mívají hodně přátel a bývají v kolektivu velmi oblíbení. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky