Menu
WomanOnly

Váhy ( mé znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Váhy ( partnerovo znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Váha s Váhou mohou tvořit dokonalý pár a představovat vrchol elegance a intelektu. Váhy milují krásu, umění a společnost. Bývají velmi inteligentní, zajímají se o kde co, jsou přátelské, laskavé, mírumilovné, vstřícné, ovládají umění komunikace a diplomacie. Váhy patří mezi vzdušná znamení a jejich vládcem je planeta Venuše. Ta je božskou Afroditou, planetou krásy a lásky. A podle toho také vztah dvou Vah vlastně vypadá. Typické Váhy se budou milovat a zbožňovat, nechají se unášet na vlnách lásky, bezbřehé romantiky a smyslné rozkoše. Navíc si budou dokonale rozumět jak v mnoha zájmech a povahových vlastnostech, tak také v představě o životním stylu.

    Dvě Váhy mohou i oslňovat na večírcích a ve společnosti, budou je bavit divadlo, kino, taneční zábavy, výstavy, umělecká prostředí. Mohou se věnovat hudbě nebo hrát divadlo, chodit do přírody. Také chodit do knihoven, hodně číst a vést nekonečné diskuze o duchovnu, nesmrtelnosti brouka nebo o ryze kulturně-společenských či politických záležitostech. Váhy si zpravidla vybírají povolání v humanitních oborech, například práva, medicínu, sociologii nebo vědu. Jejich povolání bude pro ně důležité, rovněž i kariéra, určitý životní styl a standard. 

    Váhy preferují věrnost a dlouhodobé svazky, neumí být moc samy. Je to vyloženě vztahové znamení, které také miluje přátele a společnost. V tom všem si dvě Váhy mohou spolu dobře rozumět a dokonale se sladit ve svých představách o životě a svých potřebách.

    Dominantou jejich vztahu může být také smysl pro humor a otevřená komunikace. Říká se, že Váhy jsou váhavé, ale většinou dobře vědí, co chtějí. Ve vztahu dvou Vah je spíše důležité najít optimální rovnováhu a buďto nechat jednoho z partnerů, aby byl dominantnější a rozhodoval, anebo si férově vycházet vstříc a krásně se doplňovat tak, aby se obě role střídaly. Zásadní je hlavně si nelhat a místo promyšlené diplomacie ve vztahu využívat raději empatii a upřímnost.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky