Menu
WomanOnly

Váhy ( mé znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Váha s Vodnářem vždy najdou společnou řeč. Tento vztah bývá hodně založený na přátelství, společných hodnotách a porozumění. Váhy i Vodnář patří mezi vzdušná znamení, což jim dává již společný předpoklad pro shodu v základním temperamentu. Vahám pak vládne planeta Venuše, Vodnářům planeta Uran. Jisté je, že ti dva se spolu nikdy nebudou nudit a mohou vymýšlet neskutečné hlouposti, legrácky nebo i opravdu zajímavé tvůrčí a umělecké projekty. Velké porozumění nacházejí v oblasti kreativity, umění, intelektuálních zájmů a kultury. Váhy i Vodnáři jsou velmi činorodí a akční, rádi poznávají vše nové a vyhledávají si informace. Bavit je může i společné cestování a podnikání různých akcí, navštěvování společenských zábav, setkávání s přáteli a podobně.

    Váhy jsou více konzervativní než Vodnáři, mají svůj styl a určitou eleganci. Vodnářům tohle bývá obvykle jedno, anebo se ztotožňují s hippie či etno stylem. Váhu si spíše můžeme představit v saku, kostýmku či elegantních šatech, Vodnáře v rozevláté barevné tunice a bez bot. To ale samozřejmě také není pravidlem a rozhodně to nemusí být překážkou vztahu. To, co mají společného, a také jejich originalita, je může navzájem velmi obohatit. Panuje mezi nimi i velká vášeň, smyslnost a mohou se opravdu velmi silně a romanticky do sebe zamilovat. Tento vztah je totiž pro romantiku jako stvořený. Mezi Vahami a Vodnářem může také propuknout platonická láska.

    Plusem tohoto vztahu je inteligence, společné intelektuální zájmy, umění velmi otevřené komunikace a velký smysl pro humor. Protože se jedná o nekonfliktní, mírumilovná a altruistická znamení, umí si navzájem poskytnou velkou míru tolerance, respektu a nezávislosti. Nikdo si nikoho nepřivlastňuje, po nikom nic nevyžaduje. Ten, kdo se více připoutává, jsou Váhy, které nejsou rády samy. Pokud Vodnář bude potřebovat více soukromí a času pro sebe, osamělá Váha bude sice chvíli remcat, ale pak si najde náhradní program. I přes svou potřebu nezávislosti si mohou být oba věrní, oddaní jeden druhému a mohou vytvořit i dlouhodobější vztah, byť třeba s různými sinusoidami odchodů a návratů.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky