Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

13 situací, ve kterých se chováme jako slepice

Veronika Tichá

Veronika Tichá

6. 3. 2015

Všechny se snažíme, abychom dobře vypadaly a reprezentativně vystupovaly, ale občas to nevyjde úplně podle našich představ a ve finále působíme neskonale trapně. V jakých situacích se chováme jako slepice, i když se snažíme o opak?

1. Když se místo odpovědi hihňáme

Neznáte odpověď na otázku nebo jste nerozuměly dotazu? Dá se z toho vybruslit s grácií, například nenápadně převést řeč na jiné téma. Hihňání nepůsobí zrovna inteligentně.

2. Když chodíme na toaletu ve dvou

Kamarádka vám při tomto výkonu asistuje? Jestli ne, nechte si vaše rozhovory na vhodnější chvíli.

3. Když se snažíme obléct a obout tak, abychom dobře vypadaly, ale zapomínáme na praktičnost

Na dvaceticentimetrových jehlách sice získáme body za krásně vytvarované pozadí, vzápětí je ale při strašlivém držkopádu ztrácíme a navíc padáme strmě do mínusu.

4. Když se snažíme získat něco zadarmo

Proč se ponižovat pomrkáváním a vedením sladkých řečí před osobou, kterou vidíme poprvé v životě, jen abychom ušetřili za jeden drink? Pravá dáma sponzora nepotřebuje.

 

5. Když jsme hysterické

Jestli si chcete chlapa udržet, místo šíleného řevu se zkuste raději zhluboka nadechnout a napočítat do deseti. Ocení to určitě nejen on, ale i sousedi.

6. Když moc pijeme

Vrávorající a huhlající osoba ženského pohlaví? Nebrat!

7. Když někoho pomlouváme nebo kritizujeme

Všímejte si na druhých těch pozitivních stránek, drbající slepice nikdy nikoho neokouzlovaly.

8. Když se příliš vychvalujeme

Vysoké sebevědomí sice není na škodu, ale pokud to budete přehánět se samochválou, budete působit spíše arogantně než sebevědomě.

9. Když vyžadujeme po mužích, aby s námi zůstávali každý večer doma

Nebuďte semetriky, nebo od vás každý uteče za první sukní, která se kolem něj mihne! Muži potřebují volnost, bez ní by byli nešťastní, i kdybyste jim denně vyvařovaly.

10. Když se snažíme oslnit pohledného muže, který o nás nestojí

Když vás nechce, tak vás nechce, přes to vlak nejede. Nemá cenu snažit se okouzlovat někoho, u koho nemáte šanci, přílišnou iniciativou ho ještě více odpudíte.

11. Když se snažíme zapůsobit na druhé předstíráním

Absolvujete se svým milým seskok padákem, přestože trpíte závratěmi, nebo si koušete nehty na fotbalovém utkání, i když o fotbale nevíte zhola nic? Jednou na to stejně přijde a budete za husu.

12. Když nejíme, co nám chutná, ale to, po čem nepřibereme

Opravdu vám chutná mořská řasa pokapaná citrónem nebo bambusový výhonek omotaný trávou? Při první příležitosti spořádáte půl prasete, což vám na atraktivnosti zcela jistě nepřidá.

13. Když se celý večer na party nenapijeme, aby se nám nesmazala rtěnka

Také si nesedneme, aby se nám nezmačkala sukně nebo celý den nejíme, abychom mohly dopnout šaty. Jsme my ženy vůbec normální?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

13 situací, ve kterých se chováme jako slepice