Menu
WomanOnly
Nemoci a jejich příznaky

Tělo se umí vyléčit samo. Vyzkoušejte rekonektivní léčení

Veronika Tichá

Veronika Tichá

7. 4. 2015

Mnoho alternativních medicínských oborů pracuje s pojmem tělesné stability. Pokud jsme v dobré psychické kondici, je naše tělesná i duševní stránka v rovnováze, což má pozitivní vliv na naše zdraví. Ze stejných poznatků vychází rekonektivní léčení. O co se jedná?

Energetická fyzioterapie bez doteků

Rekonektivní léčení je možné nazvat energetickou fyzioterapií, při které se napravují a srovnávají dráhy kolem páteře. Páteř je vnímána jako centrum celého systému zdraví, a proto se v ní promítá stav všech orgánů v těle.

K tomu si ještě přidejte předpoklad, že tělo má schopnost regenerace. Pokud se říznete nebo píchnete do prstu, také se vám vše samo zahojí. Tato schopnost se ale v rekonektivní léčbě vztahuje na všechny ozdravné procesy. To vysvětluje fakt, že rekonektivní medicína zaznamenává obrovské úspěchy už po první terapii, a to i při vážných onemocněních.

Celostní medicína a její metody. Proč ji vyhledává čím dál tím více lidí?

Nechte proudit energii do vašeho těla

Na rozdíl od klasické fyzioterapie u tzv. rekonekce není zapotřebí žádného tělesného kontaktu mezi terapeutem a pacientem, energie proudí na dálku. U pacientů spolu s fyzickým zlepšením stavu přichází i psychická úleva – dojde zároveň k emocionálnímu a duševnímu uzdravení. Jak je všeobecně známo, psychická i fyzická stránka jsou úzce propojeny, vždyť i u celé řady vážných onemocnění se připouští, že je jejich spouštěčem stres.

Pacienti Dr. Erica Pearla, zakladatele rekonektivního léčení, léčbu popisují jako příliv nové pozitivní energie, odbourání stresů a z dlouhodobého hlediska jako stav, kdy jsou schopni vyřešit neřešitelné problémy nebo nalézat nové cesty, které před tím neviděli. Léčba tedy funguje jako jakási psychoterapie, ostatně jako většina oborů alternativní medicíny. Přečtěte si například článek o homeopatii:

Hlavní výhody homeopatik. Uzdravujte se bez vedlejších účinků

Léčba je založena na propojení těla a mysli

Dr. Eric Pearl tvrdí, že vše je ukryté v nás, a to jak řešení všech problémů, tak zdravotní stav.  Naše tělo je daleko silnější, než si dovedeme představit, jde jen o to dát tomuto uvažování podnět. Pak se začne tělo samo postupně vypořádávat s jakoukoli nerovnováhou, tj. nemocí.

Aby bylo léčení úspěšné, je třeba aspoň částečně pochopit základní princip. Rekonektivní medicína není o manipulaci, ale o otevření se k přístupu přijímat to, co přichází skrze naši mysl a tělo.  Největší šanci na uzdravení máme podle rekonektivní medicíny ve chvíli, kdy se oprostíme od předsudků, čímž umožníme léčivým frekvencím proniknout do našeho těla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tělo se umí vyléčit samo. Vyzkoušejte rekonektivní léčení